Rejestracja uczestnika/uczestniczki

Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą zostać wypełnione.

Możesz się zarejestrować, jeśli Twoja szkoła została już zarejestrowana w programie Szkoła z klasą 2.0 2013/2014 i otrzymała informację o zaksięgowaniu opłaty wpisowej.

Krok I - Dane uczestnika/uczestniczki

Prosimy o uważne wypełnianie formularza i zwracanie uwagi np. na wielkie i małe litery. W razie pytań i niejasności prosimy o skorzystanie z listy najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi, czyli FAQ. Znajdują się tam informacje, które pomogą w poprawnej rejestracji.

Nie posiadam konta w CBD/EduTubie
Posiadam konto w CBD/EduTubie

Zaloguj się na swoje konto, aby zarejestrować się w programie.

Zamknij zamknij

Prosimy o zaktualizowanie tych danych, które uległy zmianie.

W przypadku zmiany adresu e-mail prosimy o wiadomość na szkolazklasa2zero@ceo.org.pl.

Czy powyższe dane są aktualne?

Wypełnij te pola, aby zarejestrować swoje konto w programie.

Za jego pomocą będziesz się logował na platformę.

Krok II - Wybór funkcji w programie

UWAGA! Wybrana w tym kroku funkcja będzie obowiązywała dla każdej szkoły, do której będziesz chciał/a się zarejestrować.
W programie nie można łączyć funkcji dyrektora/ki i koordynatora/ki na jednym koncie.

Jeśli jesteś dyrektorem/ką lub szkolnym koordynatorem/ką, a dodatkowo chcesz realizować zadania nauczyciela/ki, w tym kroku wybierz swoją główną funkcję - dyrektor/ka lub koordynator/ka. Podczas pierwszego logowania na platformę (na swój profil dyrektora/ki lub koordynatora/ki) zostaniesz zapytany/a, czy chcesz uczestniczyć w programie także jako nauczyciel/ka.

Krok III - Wybór szkoły

Jeżeli Twoja szkoła już się zarejestrowała i otrzymała informację o zaksięgowaniu opłaty wpisowej, a nie możesz jej znaleźć na liście, skontaktuj się z administratorem, pisząc na adres szkolazklasa2zero@ceo.org.pl.
Dane uczestnika/uczestniczki w wybranej szkole.

Jeśli będziesz brał/-ła udział w programie w więcej niż jednej szkole, możesz zarejestrować się do wszystkich szkół jednocześnie, korzystając z funkcji "Dodaje kolejną szkołę".

* Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem programu Szkoła z klasą 2.0, edycja 2013/2014 i akceptuję wszystkie jego postanowienia.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celu realizacji i sprawozdawczości finansowej programu, do którego przystępuję, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz U. 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) a także w celu informowania o przedsięwzięciach, produktach i usługach CEO, teraz i w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania, a także żądania ich ewentualnego usunięcia w przypadkach określonych w ww. ustawie. Dane mogą zostać udostępnione przez CEO sponsorowi programu w celu rozliczenia dofinansowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przystąpienia do programu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) na podany adres e-mail informacji dotyczących przedsięwzięć, usług i produktów CEO.
Nie wyrażam zgody na otrzymywanie od Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) na podany adres e-mail informacji dotyczących przedsięwzięć, usług i produktów CEO.