Wizytówka

Jarosław Dulian
nauczyciel, koordynator

O mnie

Jestem nauczycielem zajęć komputerowych w szkole podstawowej. TiK z racji mojej profesji stosuję na lekcjach odkąd zająlem się nauczaniem. Laptop, komputer stacjonarny, internet i tablica multimedialna oraz wszelkiej maści technologie komputerowe, to mój chleb powszedni, który "spożywam" na co dzień z niekłamaną radością i satysfakcją. Lubię pracę z młodzieżą, lubię wymyślać dla nich zadania i ćwiczenia, lubię wyszukiwać techniczne nowinki, które warto zastosować na lekcjach komputerowych, lubię w końcu zachęcać moich pupili do najprzeróżniejszych konkursów informatycznych.  Po prostu dobrze się przy tym bawię. Może też dlatego przydarzyło mi się zostać autorem  podręcznika do Zajęć Komputerowych dla klas IV-VI Szkoły Podstawowej, wydanego przez znakomite  wydawnictwo eduklacyjne Operon:

Prowadzę również jednoosobową firmę serwisującą sprzęt komputerowy i opiekującą się sieciami komputerowymi w małych i średnich firmach różnych branż i z uporem staram się godzić te dwa całkiem rózne światy:  wielkiej odpowiedzialności świat edukacji z rozpędzonym jak pojazd Formuły 1 komercyjnym światem wolnego rynku.

Wykorzystane materiały

(nie znaleziono)